Technikum, Dyrektor Zespołu Szkół

Technikum Weterynaryjne

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Dane adresowe:

Typ: Technikum
Rodzaj placówki: niepubliczna o uprawnieniach szkoły publicznej
Nazwa szkoły/placówki: Technikum Weterynaryjne
Miejscowość: Warszawa
Ulica: Miła
Nr domu: 2
Kod pocztowy: 00-155

Szczegóły dotyczące oferty:

Przedmiot: opieki zdrowotnej
Liczba godzin w tygodniu: 40
Wymiar zatrudnienia: Wakat
Data dodania: 2023-03-09
Termin składania dokumentów: 2023-03-30
Opis oferty pracy:

Dyrektor Zespołu Szkół

Firma szkoleniowo – edukacyjna zatrudni pracownika na stanowisko nauczyciela i dyrektora w szkołach policealnych, liceum i technikum dla młodzieży

 Miejsce pracy:

Warszawa, Miła 2 / własny budynek

Opis stanowiska

*reprezentowanie szkoły na zewnątrz i budowanie jej wizerunku

*chęć pracy w zespole i z kadrą pedagogiczną

* prowadzenie szkół i nadzór nad dokumentacją szkolną zgodnie z opracowaną procedurą naszej Firmy

*rekrutacja nauczycieli i nadzór nad kadrą pedagogiczną

*realizacja obowiązującego programu dydaktycznego szkół

*monitorowanie frekwencji uczniów

*dbanie o przestrzeganie dyscypliny i kultury pracy zarówno pracowników administracyjnych jak i wykładowców

*współudział w wykonywaniu ewaluacji działań szkoły

Wymagania:

*wysoka kultura osobista, miła aparycja

*mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu kadry pedagogicznej i administracyjnej

*wykształcenie wyższe z przygotowaniem pedagogicznym

* mile widziane doświadczenie w nauczaniu

*znajomość pakietu MS Office

* gotowość do pracy w weekendy - 4 dni weekendowe (obowiązuje 40 godzinny tydzień pracy, premia za gotowość do pracy w weekendy)

* inicjatywa i zaangażowanie

Oferujemy

*pracę w miłym i profesjonalnym zespole

*pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie, atrakcyjne warunki zatrudnienia, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, doświadczenia oraz zaangażowania i efektów pracy

*możliwość osobistego rozwoju zawodowego

*premia za gotowość do pracy w weekendy

*oferujemy możliwość nieodpłatnego dokształcenia na studiach podyplomowych oraz szkolenie ze strony doświadczonych dyrektorów na podobnych stanowiskach

Zapraszamy do Zespołu!