Technik utrzymania ruchu

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Ciechanów, mazowieckie

Miejsce pracy: Ciechanów

Pracownik również do przyuczenia

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pierwsza umowa na 3 miesiące
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Wymagania:

  • Aktualne świadectwo kwalifikacyjne SEP (minimum 1kV ) w zakresie eksploatacji urządzeń i instalacji elektrycznych
  • Mile widziane posiadanie wiedzy w zakresie utrzymania ruchu, konserwacji, napraw i remontów maszyn i urządzeń oraz instalacji elektrycznych
  • Praktyczna umiejętność czytania i analizowania schematów elektrycznych, pneumatycznych, itp.
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole

Zadania:

  • Nadzór nad stanem technicznym maszyn i urządzeń z branży kosmetycznej
  • Przeprowadzanie okresowych remontów, konserwacji oraz napraw urządzeń
  • Rejestracja przeglądów w programie do nadzoru nad maszynami
  • Regulacja i nastawy urządzeń produkcyjnych
  • Zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych
  • Diagnozowanie awarii
  • Dbanie o powierzone narzędzia i sprzęt

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials