LeasingTeam Professional Sp. z o.o.
LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group – największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu

Miejsce pracy: Błonie

Nr ref.: 0090840

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

• Ustawianie procesu na linii produkcyjnej;

• Diagnostykę i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące);

• Konserwację maszyn;

• Zapewnienie ciągłości pracy linii,

Oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne;
  • Min. rok doświadczenia w utrzymaniu ruchu;
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki;
  • Znajomość rysunku technicznego;
  • Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność.

Oferta:

  • Umowa o pracę;
  • Praca w systemie 3 zmianowym: 6:15, 14:15, 22:15;
  • Dodatki za pracę w weekendy: soboty-100%, niedziela-200%;
  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Małej Wsi i Płońska);
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla Pracownika i jego rodziny;
  • Możliwość otrzymania do 15% premii wynikowej;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowania na święta, świąteczne prezenty dla dzieci pracowników;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570