Technik utrzymania ruchu

LeasingTeam Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Błonie

Nr ref.: 0090844

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

Do twoich zadań będzie należało:

  • Ustawianie procesu na linii produkcyjnej
  • Konserwacja maszyn
  • Zapewnienie ciągłości pracy linii
  • Diagnostyka i usuwanie awarii maszyn (szlifierki, frezarki, myjki, stanowiska montażowe i testujące)

Oczekiwania:

Kluczowe kompetencje:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Podstawowa wiedza z zakresu elektryki i pneumatyki
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Samodzielność, zorganizowanie, odpowiedzialność, analityczne myślenie, dyspozycyjność

Oferta:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Bezpłatny transport do fabryki (trasy z Sochaczewa, Błonia, Żyrardowa, Płońska i Małej Wsi);
  • Prywatna opieka medyczna Medicover dla Pracownika i ich rodzin;
  • Dofinansowanie do karty Multisport;
  • Dofinansowanie na święta;
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia PZU.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.