Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik utrzymania ruchu (m/k)

Miejsce pracy: Kórnik, Śrem, Poznań, Środa Wielkopolska
Zakres zadań:
  • realizacja bieżących zadań należących do działu UR (bieżąca naprawa maszyn i urządzeń),
  • analiza i eliminowanie przyczyn źródłowych awarii,
  • przeprowadzanie przeglądów i konserwacji maszyn i urządzeń,
  • zapewnienie spełniania wymagań bezpieczeństwa parku maszynowego,
  • nadzór nad instalacjami przemysłowymi,
  • działania mające na celu poprawę dostępności urządzeń produkcyjnych,
  • praca z programem CMMS.

Wymagania:
  • doświadczenie w firmie produkcyjnej na stanowiskach związanych z utrzymaniem ruchu (automatyk, mechatronik, mechanik),
  • wykształcenie średnie lub zawodowe - techniczne,
  • uprawnienia SEP do 1 kV - mile widziane,
  • komunikatywność, zespołowość.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie podstawowe wsparte systemem premiowym,
  • darmowy transport pracowniczy z miejscowości: Śrem, Poznań (Rondo Rataje),
  • pracę w systemie dwuzmianowym,
  • możliwość wyrobienia uprawnień SEP do 1 kV (w przypadku kandydatów, którzy tych uprawnień nie posiadają).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.