Technik Utrzymania Ruchu (k/m)

Michael Page

Warszawa, opolskie

Michael Page Michael Page

Obecnie, dla jednego z naszych klientów, poszukujemy kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Technika Utrzymania Ruchu w systemie 1-zmianowym.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest nowo-powstała międzynarodowa firma produkcyjna z branży motoryzacyjnej ulokowana w woj. opolskim.

Opis stanowiska

  • wykonywanie bieżących i okresowych napraw, konserwacji i remontów maszyn i urządzeń produkcyjnych;
  • usuwanie awarii mechanicznych/elektrycznych w celu zapewnienia ciągłości produkcji;
  • zapewnienie utrzymania ciągłości ruchu maszyn i urządzeń technicznych;
  • tworzenie i nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń;
  • wprowadzanie usprawnień i modyfikacji maszyn;
  • współpracę z serwisami zewnętrznymi.

Profil kandydata

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku mechanika/elektromechanika/elektryka/technika utrzymania ruchu w firmie produkcyjnej;
  • wykształcenie min. średnie techniczne: elektryczne, elektrotechniczne, mechatroniczne;
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z utrzymaniem ruchu w firmie produkcyjnej;
  • umiejętność diagnostyki awarii i napraw maszyn;
  • umiejętność czytania rysunków i schematów technicznych;
  • mile widziana wiedza z zakresu robotów oraz znajomość programowania sterowników;
  • wiedza z zakresu: elektryki, pneumatyki, mechaniki, hydrauliki;
  • dobra organizacja pracy, komunikatywność.

Oferujemy

  • pracę w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;
  • przyjazną, rodzinną atmosferę pracy;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w nowoczesnych procesach wytwórczych;
  • bogaty pakiet świadczeń socjalnych.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page