Technik serwisu

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1115082

Dla jednego z naszych klientów, wiodącego na skalę światową dostawcy technologii czyszczenia, poszukujemy osoby na stanowisko Technik Serwisu.

Opis stanowiska:

  • Napawa maszyn (zarówno u klienta jak i w warsztacie).
  • Dostawa maszyn zastępczych / maszyn po naprawie.
  • Przygotowywanie protokołów napraw.
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami zakresie umawiania terminów, organizacji wysyłki i transportu maszyn.
  • Kontrola stanu magazynu części.
  • Obsługa systemu rejestracji napraw.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie (elektryczne, automatyka, robotyka).
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Mile widziane uprawnienia elektroenergetyczne do 1 cv.
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.
  • Samodzielność i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Szkolenia, lekcje językowe.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Szereg benefitów pozapłacowych (np. karta multisport, dofinansowanie do obiadów).

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland