Technik Serwisu Taboru Kolejowego

Moltton

Warszawa - Piaseczno, mazowieckie

Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Od: Moltton
Miejsce pracy: Warszawa - Piaseczno

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu utrzymania taboru kolejowego (demontaż, przegląd podzespołów, montaż) zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
• Współpraca w procesie obrotu częściami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu)
• Wykonywanie samokontroli jakości wykonywanych operacji

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki to mechaniczny, elektryczny lub pokrewny)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonarnych) będą dodatkowym atutem
• Mile widziane uprawnienia SEP

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
• Umowę o pracę,
• Możliwości rozwoju.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton