Technik serwisu maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury

Trenkwalder

Łódź, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź
Obowiązki:
  • serwis maszyn i linii do produkcji opakowań z tektury,
  • realizacja projektów uruchomienia i instalacji maszyn u klienta,
  • cykliczne prace konserwacyjne, serwisowe, przeglądy okresowe,
  • usuwanie awarii mechanicznych i elektrycznych,
  • raportowanie przebiegu napraw (język angielski).

Wymagania:
  • min. 2 lata doświadczenia w pracy w "mobilnym" serwisie maszyn i/lub dziale utrzymania ruchu,
  • doświadczenie w pracy z maszynami drukująco-wycinającymi lub typu FFG będzie atutem,
  • prawo jazdy kat. B oraz doświadczenie w prowadzeniu samochodu,
  • dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i piśmie,
  • umiejętność czytania schematów technicznych oraz umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • dyspozycyjność do częstych wyjazdów w Polsce oraz do pracy zdalnej,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:
  • prace w międzynarodowej firmie z siedzibą w Szwajcarii,
  • kompleksowy pakiet szkoleń wdrażających za granicą w siedzibie firmy,
  • przejrzystą strategię rozwoju zawodowego,
  • samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • profesjonalne narzędzia do wykonywania powierzonych zadań,
  • świadczenia pozapłacowe, premie za ukończone projekty, ubezpieczenie finansowane przez pracodawcę.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy