Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Technik Serwisu (m/k)

Miejsce pracy: Kraków, Bochnia, Tarnów
Obowiązki:
  • prowadzenie napraw oraz prac konserwacyjnych przy urządzeniach wytwarzających sprężone powietrze,
  • bieżący kontakt z klientami zapewniając im profesjonalną obsługę,
  • współpraca z koordynatorem serwisu celem realizacji bieżących zadań przy ustalonym standardzie pracy (protokoły, raporty, bieżące przekazywanie problemów technicznych oraz czasochłonności wykonywanych czynności),
  • bieżąca specyfikacja niezbędnych części zamiennych potrzebnych do przeprowadzenia napraw,
  • zgłaszanie potencjalnych zagrożeń wynikających z nieodpowiedniego przygotowania miejsca pracy na terenie klienta lub innych zagrożeń w trakcie wykonywania obowiązków służbowych,
  • wprowadzanie danych z weryfikacji urządzeń do portali technicznych oraz bieżąca kontrola informacji technicznych publikowanych w ww. aplikacjach,
  • wykonywanie innych poleceń przełożonych, które są uznawane za sprawiedliwe i rozsądne.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie elektryczne / elektroniczne,
  • preferowane min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • doświadczenie w diagnozowaniu systemów mechanicznych, elektrycznych / elektronicznych /pneumatycznych lub hydraulicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • wiedza z zakresu budowy i eksploatacji urządzeń sprężonego powietrza,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do podróży oraz delegacji jednodniowych min. raz w miesiącu.

Oferujemy:
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • niezbędne narzędzia pracy, telefon, tablet , auto służbowe,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • opiekę medyczną, kartę sportową.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy