Moltton

MOLTTON POLAND jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów. Działamy w oparciu o certyfikat agencji zatrudnienia nr 7145

Technik R&D

Od: Moltton
Miejsce pracy: Kraków

Zakres obowiązków:

  • Przygotowywanie oraz wykonywanie testów, walidacji i audytów produktów
  • Analiza i prezentacja wyników testów
  • Nadzór nad sprzętem badawczym, konserwacja,
    rozwiązywanie problemów i ulepszanie, przygotowanie
    próbek
  • Współpraca z inżynierami w zakresie konfiguracji i definicji testów
  • Przygotowanie instrukcji badań i udział w przygotowaniu innej dokumentacji technicznej (np. dokumentacja stanowiska badawczego, instrukcja itp.)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość procesów produkcyjnych i zagadnień
    jakościowych
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Zainteresowanie metodami i narzędziami testowymi
  • Gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym

Nasz Klient oferuje:

  • Szkolenia wspierające dalszy rozwój zawodowy
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Praca w zgranym, dynamicznym zespole
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Moltton

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy