Technik Produkcji - Elektryk/Mechanik

Warszawa - Piaseczno, mazowieckie

Moltton

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Przygotowanie i realizacja poszczególnych czynności dla procesu utrzymania taboru kolejowego (demontaż, przegląd podzespołów, montaż) zgodnie z dokumentacją, wymogami sztuki oraz najlepszymi praktykami
• Współpraca w procesie obrotu częściami (weryfikacja ilościowa oraz kontrola stanu technicznego w trakcie montażu)
• Wykonywanie samokontroli jakości wykonywanych operacji

Wymagania:

• Wykształcenie średnie techniczne (preferowane kierunki to mechaniczny, elektryczny lub pokrewny)
• Umiejętność czytania rysunku technicznego
• Uprawnienia UDT IIS (operator suwnicy i żurawi stacjonarnych) będą dodatkowym atutem
• Mile widziane uprawnienia SEP

Nasz Klient oferuje:

• Stabilne zatrudnienie w dużej, międzynarodowej firmie,
• Umowę o pracę,
• Możliwości rozwoju.

MOLTTON jest innowacyjną firmą doradztwa personalnego, specjalizującą się w rekrutacji ... specjalistów oraz menedżerów średniego i wyższego szczebla dla branży przemysłowej. Do każdego z prowadzonych projektów podchodzimy w sposób indywidualny, opierając się zarówno na wieloletnim doświadczeniu naszych Konsultantów, jak i rzeczywistych potrzebach i oczekiwaniach Klienta oraz Kandydatów.

Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia o nr. 7145
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji