Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy pracowników na stanowisko:

Technik montażu automatycznego płyt pcb

Miejsce pracy: Zielonka, Warszawa, Wołomin, Legionowo

Zakres obowiązków:

  • Automatyczny i ręczny montaż płyt PCB;
  • Obsługa maszyn do produkcji płyt PCB (procesy SMT);
  • Przeprowadzanie przeglądów maszyn i urządzeń;
  • Kontrola jakości wyprodukowanych PCB;
  • Tworzenie dokumentacji i nadzór nad dokumentacją maszyn.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe (elektronik, elektryk, technolog);
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych;
  • Znajomość obsługi maszyn do montażu automatycznego i ręcznego płyt PCB;
  • Umiejętność lutowania cyną bezołowiową;
  • Znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę agencyjną (płatne urlopy, zwolnienia lekarskie);
  • Praca w systemie dwu-zmianowym (dodatki do pracy zmianowej);
  • Terminowe wypłaty 10-go każdego miesiąca;
  • Opiekę medyczną, ubezpieczenie PZU oraz kartę MultiSport na bardzo preferencyjnych warunkach;
  • Możliwość ubezpieczenia członków najbliższej rodziny;
  • Spotkania w siedzibie firmy.

Chętne osoby proszone są o wysłanie swojego CV za pośrednictwem portalu.

Benett PEOPLE Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego (cert. nr 7055)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.