Technik magazynu/Magazynier (k/m)

Trenkwalder

Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk
Obowiązki:
  • prawidłowe składowanie, rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów\artykułów w magazynie,
  • przyjmowanie i sprawdzanie dostaw zgodnym z dokumentacją tzn. opis produktu, kod EAN (z użyciem kolektora), obciążenia statyczne, estetyka towaru, pcs,
  • wydawanie asortymentu na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych (typ. WZ, MM, Faktura),
  • prowadzenie dziennego raportu pracy,
  • dbanie o powierzony sprzęt, urządzenia, wózki widłowe, wózki paletowe, wózki transportowe,
  • obsługa stacji ładowania baterii, dedykowanych urządzań, wózków widłowych, paletowych, transportowych,
  • optymalne i efektywne wykorzystanie przestrzeni magazynowej,
  • optymalizacja kosztów wysyłek poprzez racjonalny i przemyślany sposób zmniejszania ilości palet do wysyłek,
  • właściwe zabezpieczanie przesyłek do transportu (palety, paczki),
  • kontrolowanie zgodności dokumentacji magazynowej,
  • uczestnictwo w inwentaryzacji oraz innych pracach magazynowych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych wysokiego składowania UDT (warunek konieczny),
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym - mile widziana,
  • odpowiedzialność, terminowość i skrupulatność w wykonywaniu obowiązków,
  • świetna organizacja pracy i umiejętność ustalania priorytetów,
  • umiejętność komunikacji i pracy w zespole.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w międzynarodowej firmie, która jest liderem rynkowym w swojej branży i ma ugruntowaną pozycję,
  • możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania swoich kompetencji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • szeroki zakres samodzielności i realny wpływ na działania rynkowe,
  • przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym zespole,
  • motywacyjny system wynagradzania,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych (np. opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie, Multisport).

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.