Technik farmaceutyczny/ Magister Farmacji - Apteka Internetowa

Farmia Sp. j.

Wołomin, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Apteka AMICA w Wołominie zatrudni Magistra Farmacji oraz Technika Farmaceutycznego
(także na staż), zainteresowanych własnym rozwojem w nowoczesnej aptece.
Osoby te będą miały bezpośredni wpływ na tworzenie i rozwój nowej platformy internetowej
oraz kreowanie wizerunku apteki w sieci.

Do podstawowych obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało m. in.::
- obsługa apteki internetowej (realizacja zamówień, dodawanie produktów,
aktualizacja zawartości strony, udzielanie porad telefonicznych i mailowych),
- tworzenie i publikacja artykułów branżowych i porad farmaceutycznych,
- praca za pierwszym stołem, na recepturze, inne obowiązki personelu fachowego w aptece,

Mile widziane osoby chętne do rozwijania własnych umiejętności w nowych
trendach branży farmaceutycznej, zainteresowane nowymi technologiami
oraz niestandardowymi wyzwaniami.

Wymagania

Miła aparycja i wysoka kultura osobista,
Zaangażowanie, lojalność, dokładność oraz rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań,
Komunikatywność i dynamika w działaniu,
Bardzo dobra znajomość obsługi komputera, aplikacji internetowych,
media społecznościowe, pakiet Office, itp.
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, asertywność,
Mile widziane doświadczenie w obsłudze apteki internetowej
lub podobnej platformy internetowej.

Prezentacja firmy

Nasza firma jest właścicielem prężnie rozwijającej się grupy aptek pod n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna, Praca Medycyna / Służba zdrowia