Technik farmaceutyczny - KRAKÓW

Praca.farmacja.pl

Kraków, małopolskie

Miejsce pracy: Kraków

Ziko Apteka to polska firma, która stale rozwija się na rynku farmaceutycznym.

Naszą działalność opieramy na trosce o dobro Pacjenta, dlatego stawiamy na wykwalifikowany i kompetentny zespół Pracowników w każdej naszej aptece. Swoim Pracownikom oferujemy stabilne zatrudnienie oraz możliwości rozwoju zawodowego.

 W związku z rozwojem poszukujemy osób na stanowisko:

TECHNIK FARMACJI

Miejsce pracy:

Kraków ul. Czerwone Maki, Kraków ul. Balicka, Kraków ul. Garncarska, Kraków ul. Grzegórzecka, Węgrzce ul. Stary Trakt, Kraków ul. Królewska

Zadania:

  • profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów

  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków

  • budowanie trwałych relacji z pacjentami

  • wykonywanie leków recepturowych

  • monitorowanie stanów magazynowych apteki

Wymagania:

  • dyplom technika farmacji

  • ukończony staż

  • wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji

  • znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem

  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne

  • dobra organizacja pracy

  • zaangażowanie

  • odpowiedzialność

Naszym Pracownikom zapewniamy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o  pracę bez okresu próbnego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Motywujący system premiowy

  • Atmosferę oparta na współpracy

  • Premię z polecenie przyjaciół

  • Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności

  • Kartę sportową

  • Prywatna opiekę medyczną

  • Ubezpieczenie na życie

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.