Opis stanowiska pracy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości wyrobów piekarniczych i europejski lider w produkcji pieczywa. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z pasją.

Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Technik - Elektromechanik

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Zakres obowiązków:

  • bieżąca konserwacja maszyn i urządzeń oraz instalacji technicznych zgodnie z harmonogramem i dokumentacją techniczną, w szczególności remontów planowanych oraz prac prewencyjnych
  • zagwarantowanie sprawnego działania maszyn i urządzeń w celu utrzymania ciągłości produkcji zakładu produkcyjnego
  • dokonywanie przeglądów, konserwacji i napraw według ustalonych harmonogramów oraz prowadzenie ewidencji wykonywanych prac
  • lokalizowanie awarii maszyn i urządzeń w dziale objętym konserwacją, ich diagnozowanie i usuwanie lub współuczestniczenie w usuwaniu w celu zminimalizowania skutków i ograniczania czasu przestoju
  • współpraca przy uruchamianiu, a także optymalizacji pracy maszyn i urządzeń w obszarze odpowiedzialności

Wymagania:

  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej i schematów technologicznych
  • umiejętność pracy ze sprzętem kontrolno-pomiarowym
  • minimum trzyletni staż pracy na podobnym stanowisku w działach utrzymania ruchu w firmach produkcyjnych
  • uprawnienia z grupy G1 1kV/G2/ G3 D i E, wózki widłowe/nożycowe
  • gotowość do pracy zmianowej

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w stabilnej, prężnie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę i wysokie standardy pracy
  • atrakcyjny pakiet benefitów:
    • świąteczne karty przedpłacone, paczki świąteczne dla dzieci
    • dofinansowanie do wypoczynku
    • karta MultiSport
    • grupowe ubezpieczenie na życie
    • prywatna opieka medyczna

Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania proszone są o przesyłanie CV

Prezentacja firmy

La Lorraine Bakery Group to międzynarodowy producent najwyższej jakości ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Energetyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji