Opis stanowiska pracy

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Aktualnie poszukuje dla swojego Klienta z branży kosmetycznej pracownika na stanowisko:

TECHNIK DS. NAPRAW I OBSŁUGI KLIENTA

Miejsce pracy: Gdynia

Zakres obowiązków:

• Obsługa Klientów z zaangażowaniem oraz zgodnie ze standardami Firmy

• Diagnozowanie usterek telefonów na poziomie modułów

• Wymiana elementów mechanicznych i kompletnych modułów elektronicznych

• Wykonywanie aktualizacji oprogramowania

• Testowanie urządzeń po dokonaniu naprawy

• Wystawianie ekspertyzy urządzeń

Wymagania:

• Wykształcenie min. średnie techniczne (mile widziane w dziedzinie elektroniki)

• Znajomość podstaw elektroniki, elektrotechniki oraz zdolności manualne i dokładność

• Umiejętność testowania, diagnozowania i naprawy urządzeń mobilnych – mile widziana

• Dobra znajomość obsługi komputera

• Znajomość języka angielskiego mile widziana

• Umiejętność pracy w grupie

• Dobra organizacja pracy

• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania

• Gotowość do pracy pięć dni w tygodniu, w godz. 10-18

Warunki zatrudnienia:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową

• Atrakcyjny system wynagradzania

• Praca w miłym środowisku pracy

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa... personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca IT - Konsulting , Praca Inżynieria , Praca Obsługa klienta