Technical Solutions Manager

Hays Poland

Polska, mazowieckie

Hays Poland

Polska
Polska
NR REF.: 1166886

Naszym klientem jest dynamicznie rozwijająca się firma oferująca usługi z zakresu efektywności energetycznej, realizująca transformację energetyczną dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora przemysłowego.

 Zadania:
  • Wsparcie procesu sprzedaży od strony technicznej instalacji PV on-site u klientów B2B – instalacje ponad 50kW, najczęściej pomiędzy 0.5 MW a 2MW;
  • Udział w opracowywaniu oraz zatwierdzaniu optymalnego rozwiązania technicznego od strony produktowej, spełnienia oczekiwań/wątpliwości Klienta czy specyficznych uwarunkowań Obiektu;
  • Analiza danych audytowych, wsparcie przy projektowaniu procesu ofertowego;
  • Wsparcie działań optymalizacyjnych na etapie developmentu.

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (np. energetyka, Inżynier elektryk, automatyk);
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w branży PV od strony np. technicznej, serwisowej, projektowej, sprzedażowej;
  • Techniczna oraz praktyczna wiedza z zakresu fotowoltaiki, technologii PV (moduły, inwertery, produkcja, działanie/praca instalacji, nowinki);
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne, planowania oraz analityczne;
  • Umiejętności budowania stabilnej, długotrwałej relacji zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami;
  • Efektywne zarządzanie czasem, działanie w sposób systematyczny i uporządkowany;
  • Samodzielność i konsekwencja;
  • Gotowości do wyjazdów służbowych;
  • Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne;
  • Determinacja, wytrwałość w realizacji celów, dbałość o szczegóły;
  • Wysoka kultura biznesowa, umiejętność komunikacji z biznesem;
  • Język angielski na poziomie minimum B2.

Firma oferuje:
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w interesujących projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, uwzględniające wysokie prowizje
  • Współpracę z ciekawymi Ludźmi w budowaniu innowacyjnej firmy
  • Kontrakt B2B lub Umowa o Pracę
  • Nowoczesne narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy