Team Leader w dziale obsługi klienta z j. niemieckim

Wrocław, dolnośląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-6-63307
Wynagrodzenie: 10000 - 12500 PLN

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej i lidera w zakresie zrównoważonego rozwoju, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:
- zarządzanie zespołem specjalistów ds. obsługi klienta obsługujących klientów z obszaru DACH
- zarządzanie relacjami z klientami
- zapewnianie wsparcia zespołowi w realizacji wyznaczonych celów oraz motywowanie zespołu
- weryfikowanie poziomu realizacji zadań oraz monitorowanie wyników zespołu
- raportowanie wyników pracy oraz analiza danych na temat rynku i klientów

Wymagania:
- co najmniej 2 lata doświadczenia jako Team Leader w dziale Obsługi Klienta
- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego i angielskiego
- umiejętność zarządzania zespołem i odpowiedzialnego delegowania zadań
- zdolności przywódcze i kompetencje komunikacyjne
- znajomość SAP, Salesforce, PowerBI będzie atutem

Korzyści:
- benefity sportowe
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie na życie
- dofinansowanie do szkoleń
- coroczna premia zależna od realizacji celów i wyników finansowych firmy
- praca w firmie dbającej o środowisko
- praca w nowoczesnym biurze w centrum Wrocławia
- możliwość rozwoju kariery w międzynarodowym środowisku

Ostatnia aktualizacja:
21/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Kontrola jakości