Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta, polskiego producenta wyrobów ze stali, poszukujemy osób, na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

Zarządzanie zespołem, organizacja pracy i kontrola nad jakością,

Obsługa maszyn produkcyjnych,

Planowanie i koordynacja produkcji, wypełnianie kart produkcyjnych, kart jakości,

Współpraca z Liderami Obszaru.

Wymagania:

Mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji oraz doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

Dbałość o czystość,

Uczciwość, samodzielność, chęć do nauki,

Otwartość na nowe wyzwania,

Dyspozycyjność do pracy w systemie trzech zmian,

Obsługa komputera.

Oferujemy:

Umowę o pracę na pełen etat,

Pracę w miłym zespole,

Stabilną pracę z perspektywą rozwoju zawodowego,

Miejsce pracy obok Garwolina,

Wynagrodzenie podstawowe: 3800 brutto + premia, w sumie nawet 5300-, brutto miesięcznie!

Możliwość podnoszenia kwalifikacji.

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji