Team Leader działu AP z j. angielskim

Poznań, wielkopolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

4-7-59976

Naszym Klientem jest znana niemiecka firma, dla której aktualnie do istniejącego centrum finansowo-księgowego w Poznaniu, wraz z rozwojem struktur, poszukujemy kandydatów zainteresowanych stanowiskiem:

W zakres obowiązków będą wchodzić:
- nadzorowanie pracy zespołu księgowych
- dbanie o terminowość w oparciu o ustalone wytyczne (SLA)
- usprawnianie i kontrola procesów
- współpraca z Klientem
- zarządzanie dokumentacją
- motywowanie zespołu

Wymagania:
- doświadczenie w zarządzaniu zespołem
- min. 2 lata doświadczenia w międzynarodowym środowisku (BPO/SSC)
- biegła znajomość języka angielskiego
- dobra organizacja pracy
- wysokie zdolności interpersonalne

Korzyści:
- praca w międzynarodowym środowisku, w firmie o stabilnej pozycji na rynku
- pakiet socjalny
- przyjazna atmosfera pracy
- możliwość awansu w strukturach firmy

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Finanse , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa