Tax Accountant

Warsaw, mazowieckie

Devire

Opis stanowiska pracy

Dla Naszego Klienta, prestiżowej spółki FMCG poszukujemy Kandydatów na stanowisko Księgowego ds. podatkowych w strukturach SSC.

Obowiązki:

  • Sporządzanie deklaracji podatkowych, Intrastat, raportów ESL oraz prowadzenie dokumentacji podatkowej;
  • Tworzenie raportów oraz sprawozdań dotyczących podatku VAT na potrzeby Grupy;
  • Współpraca z innymi zespołami w regionie EMEA;
  • Standaryzacja i usprawnianie procesów raportowania;
  • Współpraca z audytem zewnętrznym i wewnętrznym.

Wymagania:

  • Co najmniej 2-3 lata doświadczenia zawodowego w obszarze pełnej księgowości lub strukturach SSC;
  • Wymagane doświadczenie w pracy z podatkami (głównie VAT);
  • Znajomość j. angielskiego na poziom B2 lub wyższym;
  • Dobra znajomość programu Excel (m.in. tabele przestawne);
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem;
  • Rozwinięte umiejętności analityczne oraz skupienie na szczegóły.

Klient oferuje:

  • Atrakcyjny pakiet benefitów;
  • Dogodna lokalizacja w okolicach Dworca Zachodniego i nowoczesne biuro;
  • Dynamiczne i międzynarodowe środowisko pracy.

  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
13/05/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Finanse