Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 14/12/2017.

TAPICER - Niemcy - KEMBERG

Kraków, małopolskie

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko

                                        TAPICER Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
                                              Miejsce pracy: NIEMCY

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie
- zakwaterowanie
- system jednozmianowy
- stabilne i legalne zatrudnienie na umowę zlecenie
- ubezpieczenie
- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc w sprawach organizacyjnych, opiekę koordynatora projektu przez cały czas trwania kontraktu

Wymagania

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku tapicera – warunek konieczny
- wykształcenie w zawodzie Tapicer – mile widziane
- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- prawo jazdy kat. B i własny samochód mile widziane
- gotowość do podjęcia zlecenia w Niemczech jeszcze w listopadzie 2016 r.
- sprawność manualna i fizyczna

Obowiązki:

- tapicerowanie oparć i siedzisk krzeseł biurowych

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
36,00 zł - 37,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Produkcja