Talent Manager (Koordynator ds. rekrutacji)

Translate Media

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

                   Dołącz do nas i nadaj kierunek swojej karierze!

TranslateMedia działa na rynku tłumaczeniowym od 2005 roku. Współpracujemy z klientami takimi jak Microsoft, Ralph Lauren, L'Oréal, Starwood Hotels and Resorts, Hogan Lovells, Sheraton, Sony, Versace czy Wargaming.

Naszą ambicją jest najwyższy poziom świadczonych usług, który wyprzedza rynek i tworzy nowy standard w branży. Wspieramy wśród naszych pracowników zaangażowanie i otwartość.

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Łodzi i pomoże nam realizować strategiczne działania związane z rekrutacją.

Miejsce pracy: Łódź, ul. Sienkiewicza 85/87, Orion Business Tower.

Godziny pracy: 10:00 - 18:00, od poniedziałku do piątku.

Co jest dla nas ważne?

  • Zamiłowanie do redagowania korespondencji mailowej w języku angielskim
  • Determinacja i konsekwencja w działaniu
  • Umiejętność formułowania i uzasadniania wniosków
  • Umiejętność pracy w zespole

Jakie wyzwania staną przed Tobą?

  • Wspieranie zespołów projektowych TranslateMedia oraz ciągłe ulepszanie jakości dostarczanych usług
  • Rekrutacja lingwistów posiadających odpowiednie kwalifikacje, negocjacja stawek i wdrażanie ich we współpracę z TranslateMedia
  • Zarządzanie bazą danych tłumaczy
  • Monitorowanie i ocena pracy tłumaczy
  • Monitorowanie i projektowanie procesów optymalizacyjnych na wybranych kontach klientów
  • Projektowanie nowych funkcjonalności systemu
  • Bliska współpraca z biurami w Zduńskiej Woli, Londynie, Nowym Jorku i Hong Kongu

Korzyści dla Ciebie:

  • Stabilne zatrudnienie na cały etat
  • Umowa o pracę
  • Dostęp do firmowej biblioteki
  • Dofinansowanie do nauki języków obcych
  • Prywatna opieka medyczna
  • System premiowy
  • Dobra lokalizacja biura
  • Praca od poniedziałku do piątku
  • Owocowe poniedziałki i słodkie piątki
  • Lunch firmowy
  • Imprezy firmowe(Summer Party, Christmas Party)
  • Karta podarunkowa
  • Szansa rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia
  • Praca w kreatywnym, energicznym i międzynarodowym środowisku
  • Udział w realizacji międzynarodowych projektów

Prezentacja firmy

TranslateMedia działa na rynku tłumaczeniowym od 2005 roku. Współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Biuro / Dokumentacja