Talent Acquisition Partner ze znajomością j. niemieckiego

Michael Page

Warszawa, zagranica

Michael Page Michael Page

Junior / Senior Talent Acquisition Partner ze znajomością j. niemieckiego

Informacje o kliencie

  • Nasz Klient to globalny lider w branży e-commerse. Aktualnie wchodzi na rynek niemiecki i poszukuje:

Junior / Senior Talent Acquisition Partner ze znajomością j. niemieckiego, który jest gotowy na nowe wyzwania.

Opis stanowiska

  • Zatrudnianie światowej klasy talentów,
  • Koncentracja na jakości rekrutacji i pewność, że nasz proces rekrutacyjny oraz ocenia kandydatów są uczciwie i skutecznie,
  • Rewolucjonizujące procesy, tworzenie skutecznych strategii m.in. wyszukiwanie bezpośrednie, monitorowanie potrzeb z rynku i headhunting,
  • Budowanie relacji z menedżerami,
  • Tworzenie i doskonalenie spójnego i wyjątkowego doświadczenia kandydata.

Profil kandydata

  • Doświadczenie jako Rekruter w zatrudnianiu wybitnych talentów z obszarów (marketing, sprzadaż, finanse ),
  • Umiejętność analitycznego myślenia, pracy pod presją,
  • Zdolność do adaptacji i reagowania na zmiany,
  • Umiejętność współpracy i poczucie humoru, radzimy sobie w bardzo szybkim tempie, więc lubimy się bawić po drodze :)
  • Biegła znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Korzystny pakiet oraz świetną atmosferę w pracy.
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warszawa
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page