Talent Acquisition Manager (m/f)

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Poszukuję osób, które chcą być odpowiedzialne za profesjonalne prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz jakość pozyskiwanych talentów. Ich zadaniem będzie zapewnienie, by przychodzące do organizacji osoby były jak najlepiej dopasowane do strategii, misji, wizji i wartości panujących w organizacji Klienta.

Informacje o kliencie

Klientem jest firma zajmująca się produkcją elektroniki. Firma oparta na pasji i zaangażowaniu, chcąca przyczynić się do rozwoju dotyczącego zrównoważonej energii.

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za tempo procesu rekrutacyjnego i jakość pozyskiwanych talentów
  • Kreowanie procesu rekrutacyjnego organizacji i ciągłe jego udoskonalanie
  • Zarządzanie zespołem rekrutacyjnym, stały rozwój umiejętności i zakresu działań jego członków
  • Kreowanie aktywności organizacji w obszarze Employer Brandingu, prowadzenie projektów w tym zakresie, wspólnie z członkami zespołu HR
  • Zapewnianie organizacji merytorycznej wiedzy z zakresu trendów na rynku rekrutacyjnym
  • Kreatywne podejście dotyczące nowoczesnych i niestandardowych metod przyciągania kandydatów
  • Współpraca z kluczowymi liderami organizacji i jej zarządem w realizowanych projektach

Profil kandydata

  • Co najmniej 5 lat doświadczenia w prowadzeniu kompleksowego procesu rekrutacyjnego end-to-end, w tym doświadczenie związane z zarządzaniem zespołem
  • Pożądane doświadczenie w rekrutacjach w obszarze technologii bądź IT, mile widziane doświadczone w rekrutacjach stanowisk produkcyjnych
  • Znajomość pracy z systemami rekrutacyjnymi
  • Wysoki poziom zdolności interpersonalnych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Pasja do pracy w rekrutacji i zainteresowanie kierunkiem rozwoju organizacji

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w nowoczesnej organizacji umożliwiającej rozwój zawodowy
  • Praca w firmie świadomej społecznej, przyczyniającej się do rozwoju zrównoważonej energii
  • Liczne szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Elastyczny czas pracy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page