Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

SZLIFIERZ

Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce. Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

OPIS STANOWISKA:

-Obsługa szlifierki manualnej lub CNC do płaszczyzn
-Dbanie o prawidłowy przebieg procesu obróbki
-Dbanie o porządek w miejscu pracy

WYMAGANIA:

-Minimum wykształcenie zawodowe o profilu technicznym
-Mile widziana znajomość rysunku technicznego
-Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w pracy na
frezarkach przy obróbce skrawaniem
-Mile widziana znajomość przyrządów pomiarowych
-Chęci do pracy i zdobywania nowych doświadczeń

OFERUJEMY:

-Umowę o pracę
-Wynagrodzenie w oparciu o stałą pensję + system motywacyjny
-Pracę w renomowanej firmie z branży produkcyjnej, o ugruntowanej pozycji na rynku.
-DARMOWY dojazd z Nowego Dworu Mazowieckiego do miejsca pracy lub zwrot
kosztów dojazdu
-Miejsce pracy: Palmiry

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.