Cyclad Sp. z o.o.

System Administrator

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Inne

Obecnie dla naszego klienta,sieci salonów oferującej pełną gamę produktów dla czołowych producentów z branży IT, fotografii, audio i wideo poszukujemy kandydatów na stanowisko Administratora Systemów.

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: administracja systemami Windows i Linux
  • Lokalizacja: Warszawa-Mokotów, ul. Puławska
  • Wynagrodzenie: 8-8500 PLN brutto (okres próbny), 10 000 PLN brutto (po okresie próbnym)

Obowiązki:

  • Projektowanie i wdrażanie systemów IT
  • Administrację systemami centralnych zasobów dyskowych (macierze dyskowe, przełączniki Fiber Channel, iSCSI) i archiwizacji danych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych z zakresu projektowania, wykorzystywania i optymalizacji rozwiązań serwerowych
  • Zarządzanie projektami

Od kandydata oczekujemy znajomości:

  • Windows Server 2012R2, Linux Debian na poziomie administracyjnym
  • systemów operacyjnych Mac OS X (nice to have)
  • DEP, VPP, Apple School Manager (NTH)
  • zagadnień sieciowych LAN, WAN
  • sieci SAN na poziomie administracyjnym
  • Active Directory, GPO, ADFS, Azure
  • DNS, PROXY, VPN
  • Wirtualizacja, VDS,
  • Backup, RPO, RTO
  • CIFS, NFS
  • Vlan, routing
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (poziom umożliwiający swobodną komunikację)

Oferujemy:

  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia zawodowe, dzięki którym będziesz mógł podnosić swoje kwalifikacje
  • Dodatkowe benefity (dofinansowanie do opieki medycznej, karta multisport, zniżki na produkty znajdujące się ofercie, dopłaty do wypoczynku)
  • Atrakcyjny system premiowy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.