Opis stanowiska pracy

Aktualnie, dla naszego Klienta, który planuję otworzyć sklep w Ptak Outlet, poszukujemy doświadczonej osoby, na stanowisko:

Wymagania

Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w sklepie odzieżowym, najlepiej moda męska

doświadczenie w pracy z klientem

znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

umiejętność zarządzania zespołem

dostępność do pracy, również w weekendy

otwartość, sumienność i zaangażowanie.

Zakres obowiązków:

organizacja pracy w sklepie zgodnie ze standardami

nadzór nad pracą podległego zespołu

bieżąca obsługa klientów sklepu

dbanie o porządek oraz ekspozycję w sklepie

rekrutację i wdrożenie nowego personelu

dbanie o wyniki sprzedażowe

Oferujemy:

atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy (uzależniony od wyników sklepu)

samodzielne stanowisko pełne wyzwań

możliwość pracy na co dzień w języku angielskim

szkolenie produktowe zagraniczne

możliwość kształtowania nowego brandu na polskim rynku

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Policealne
Przedział wynagrodzenia:
5.000,00 zł - 7.000,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Praca Kadra zarządzająca , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie