STOLARZ / MECHANIK / ŚLUSARZ / FACHOWIEC -> 14,43€ >17€ /H

Sedulus Sp. z o.o.

Bad Waldsee, Niemcy, zagranica

Miejsce pracy: Bad Waldsee, Niemcy

Opis stanowiska pracy

  • dzień próbny przed zatrudnieniem pracownika,
  • praca w systemie dwu- lub trzyzmianowym,
  • obsługa narzędzi i kontrola jakości,
  • prace montażowe przy produkcji samochodów kempingowyc

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie; 14,43 € > 17€ brutto/h + dodatki,
  • możliwość negocjacji stawki,
  • darmowe zakwaterowanie (pokoje 2 osobowe),
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek w Niemczech,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • tania i smaczna stołówka,
  • darmowe napoje,
  • przerwa świąteczna od 24.12.2018 do 04.01.2019

Wymagania

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (B1, warunek konieczny!),
  • doświadczenie w pracy jako mechanik, ślusarz, stolarz, elektryk lub pokrewne,
  • mile widziane świadectwo zawodowe,
  • zdolności manualne,
  • doświadczenie w obsłudze narzędzi,
  • punktualność,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialny stosunek do pracy,
Zapraszamy także innych SPECJALISTÓW do kontaktu z nami, a wspólnie znajdziemy odpowiednie miejsce pracy dla CIEBIE!
Skontaktujemy się telefonicznie wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod poniższymi numerami telefonów:
664-970-651, 664-905-456, 660-362-547, 608-554-697
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy