Opis stanowiska pracy

EuropaJOB, jako agencja zatrudnienia posiadająca certyfikat o numerze rejestru 8455, poszukuje kandydatów na stanowisko:
 Stolarz
Miejsce pracy: Francja - okolice Chambery
Opis stanowiska:
• bardaż wewnętrzny i zewnętrzny
• wstawianie drzwi
• układanie podłóg, paneli, tarasów, wykonywanie mebli
Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku
• motywacja do pracy
• odpowiednie kwalifikacje zawodowe
• gotowość oraz chęć wyjazdu do pracy na terenie Francji
• samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
Oferujemy:
• pracę w renomowanej międzynarodowej firmie
• praca na pełny etat + płatne nadgodziny
• bezpłatne zakwaterowanie
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
• atrakcyjne wynagrodzenie
• rozwojowy zespół, przychylnie nastawiony do pracowników z Polski
• opiekę polskiego koordynatora
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesyłanie CV.

 Administratorem danych jest EuropaJob Sp. z o.o. z siedzibą w Kraków 30-134, Kunickiego 5-201. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wy-raźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.

Prezentacja firmy

EuropaJOB jest młodą i dynamicznie rozwijającą się agencją zatrudnienia ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/04/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna