ManpowerGroup Sp. z o.o.

Stolarz/ Cieśla

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Wynagrodzenie na poziomie 22,00 PLN brutto/h
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godz. 6:00-14:00
  • Możliwość skorzystania z przewidzianego przez pracodawcę zakwaterowania (4-osobowe pokoje nieopodal miejsca pracy)
  • Rozbudowany pakiet benefitów pracowniczych m.in. dofinansowanie karty Multisport i prywatnej opieki medycznej Medicover, możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia PZU Życie na preferencyjnych warunkach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • Wykształcenie kierunkowe - mile widziane
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność posługiwania podstawowymi sprzętami wykorzystywanymi w branży stolarskiej: piłami, szlifierkami itp.
  • Gotowość do podjęcia pracy od kwietnia 2020

Zadania:

  • Wykonanie konstrukcji drewnianej zgodnie z dokumentacją techniczną
  • Montaż poszycia, ścian, podłóg, sufitów
  • Obsługa maszyn
  • Wykończenie suchej zabudowy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials