Stażyst(k)a ze znajomością języka francuskiego (płatny staż)

IPF Medical

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma IPF medical działająca w sektorze medycznym prowadzi rekrutacje personelu dla ośrodków francuskiej służby zdrowia. Obecnie współpracujemy z ponad 90 prywatnymi i publicznymi placówkami na terenie całej Francji.

W związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu w Poznaniu jako:

Chcesz zdobyć cenne doświadczenie w firmie doradztwa personalnego z wieloletnim doświadczeniem? Znasz język francuski w stopniu bardzo dobrym? Jesteś otwarty na pracę z ludźmi, chcesz się uczyć i interesuje Cię rozwój w obszarze HR? Jeśli tak, właśnie Ciebie szukamy.

Co będziesz robić:

Ø kompletować i weryfikować dokumenty nadsyłane przez kandydatów,

Ø nawigować kandydatów w procesie nostryfikacji dyplomu

Ø precyzować i tłumaczyć oferty pracy, CV i opisy stanowisk,

Ø kontaktować się z tłumaczami, urzędami francuskimi i placówkami służby zdrowia we Francji

Ø pomagać w poszukiwaniu zakwaterowania i w organizacji wyjazdu kandydatów do Francji,

Ø wspierać bieżące działania organizacyjno-administracyjne,

To idealne stanowisko dla Ciebie, jeśli:

Ø znasz język francuski w stopniu bardzo dobrym

Ø jesteś dyspozycyjny min. 30 godzin w ciągu tygodnia

Ø masz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

Ø interesujesz się tematyką HR

Co zapewniamy:

Ø możliwość zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji w ramach 3 miesięcznego płatnego stażu

Ø możliwość zatrudnienia na podstawie umowy o pracę po zakończeniu stażu

Ø ciekawe wyzwania i możliwość udziału w specjalistycznych projektach

Ø niezbędne narzędzia pracy

Ø przyjazną atmosferę, życzliwość oraz wsparcie

Wymagania

Liczymy na Twoją:

Ø samodzielność i zaangażowanie - bo każdego dnia powierzamy Ci istotne zadania i wierzymy, że z niewielką pomocą świetnie sobie z nimi poradzisz,

Ø znajomość języka francuskiego – bo działamy głównie na francuskim rynku pracy,

Ø zdolności interpersonalne i wysoką kulturę osobistą - bo każdej osobie, która nas odwiedza należy się obsługa na najwyższym poziomie,

Ø entuzjazm i umiejętność pracy w zespole - bo wiemy, że współpraca to podstawa sukcesu.

Zapraszamy do przesłania aplikacji osoby zainteresowane podjęciem współpracy w ramach płatnego stażu. Program stażu jest przewidziany na okres 3 miesięcy.

 Prosimy o załączenie w CV następującej klauzuli:

 “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) i w następnych procesach rekrutacji”

Prezentacja firmy

IPF medical specjalizuje się w rekrutacji dla pracodawców zagranicznych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/11/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praktyki / Staż