Stażysta w Dziale Kadr i Płac

Kraków, małopolskie

Ziko Apteka Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zadania dla Ciebie:

  • archiwizowanie dokumentacji kadrowo-płacowej
  • aktualizacja danych w systemie kadrowym
  • wsparcie przy prowadzeniu dokumentacji kadrowej

Ważne jest dla nas:

  • zainteresowanie obszarem kadrowym
  • mile widziane pierwsze doświadczenia w obszarze kadrowym
  • praktyczna znajomość Pakietu Office, w tym Excel
  • pozytywnym nastawieniem do pracy
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie, dokładność, systematyczność
  • zdolności komunikacyjne i interpersonalne oraz umiejętność budowania relacji

Oferujemy Ci:

  • możliwość zdobycia wiedzy merytorycznej, jak i doświadczenia praktycznego
  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie z możliwością umowy o pracę

Wymagania

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bez okresu próbnego; Atmosfera oparta na współpracy; Karta sportowa; Atrakcyjne wynagrodzenie; Premia za polecenie przyjaciół; Prywatna opieka medyczna; Motywujący system premiowy; Możliwość rozwoju zawodowego, zdobywania wiedzy i umiejętności; Ubezpieczenie na życie

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
08/09/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Praktyki / Staż , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Finanse