Stażysta w biurze produkcji

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Plewiska, wielkopolskie

Miejsce pracy: Plewiska

Oferujemy:

  • Stałe miesięczne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie bezpośrednie na rok, z możliwością przedłużenia
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:30
  • Program atrakcyjnych benefitów (karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego (poziom B2)
  • Dyspozycyjność do pracy na cały etat
  • Sumienność, dokładność
  • Nie wymagamy znajomości programu SAP i doświadczenia zawodowego!

Zadania:

  • Praca z systemem SAP
  • Tworzenie dokumentacji produkcyjnej (instrukcje pracy, lekcje jednostronnicowe itp.)
  • Wsparcie w optymalizacji procesów produkcyjnych
  • Analiza i generowanie raportów produkcyjnych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials