Staż w dziale HR z j.niemieckim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1160678

Twoje obowiązki:
  • Odpowiadanie na zapytania od wewnętrznych pracowników firmy mailowo jak i telefonicznie
  • Czynności administracyjne związane z całym cyklem życia pracownika
  • Aktualizowanie dokumentów pracowników w systemie
  • Współpraca z innymi działami

 Wymagania:
  • Znajomość j. niemieckiego oraz j. angielskiego na poziomie min. B2
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • Wcześniejsze doświadczenie w administracji lub obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
  • Wysoka motywacja do pracy

 Co zyskujesz:
  • Możliwość rozpoczęcia kariery w obszarze HR
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowa o pracę
  • Szkolenia
  • Możliwość pracy częściowo zdalnie
  • Pakiet benefitów

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Hays Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland