Statutory Accounting Supervisor - rekrutacja online

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Statutory Accounting SupervisorMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Kierowanie zespołem funkcjonalnym w ramach Statutory Accounting, skoncentrowanym na dokładnym i terminowym wykonywaniu przeglądów zgodności i sprawozdawczości,
  • Dostarczanie zespołowi wskazówek i wiedzy na temat procesów,
  • Nadzorowanie codziennych działań związanych z zachowaniem zgodności z przepisami prawa,
  • Prowadzenie przygotowań do audytu i wszystkich innych projektów,
  • Przygotowanie sprawozdań statutowych zgodnie z lokalnymi wymogami GAAP,
  • Uzgodnienia kont według lokalnych GAAP,
  • Wykonywanie lokalnych GAAP zamknięcia księgowego na koniec roku,
  • Bezpośredni kontakt z zewnętrznymi audytorami, aktuariuszami, podatkami i organizacjami prawnymi, itp.,
  • Zapewnienie globalnej lub regionalnej wiedzy specjalistycznej w danym obszarze ustawowej rachunkowości lub procesów ustawowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu pełnym procesem zgodności z lokalnymi przepisami prawa dla wybranych krajów europejskich,
  • Przynajmniej 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowsiku,
  • Doświadczenie w zarządzaniu ludźmi (+5 osób w zespole),
  • Znajomość MS Office (w szczególności MS Excel) oraz SAP,
  • Angielski na poziomie zaawansowanym (B2+).

Oferujemy:

  • Pracę w systemie hybrydowym,
  • Możliwości rozwoju w międzynarodowej organizacji,
  • Pracę w przyjaznym środowisku z wielokulturowym zespołem,
  • Atrakcyjny pakiet benefitów,
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku z wielokulturowym zespołem.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.