Starszy Specjalista Planowania Materiałowego

HRK S.A.

Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

HRK S.A.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, dla której poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Starszy Specjalista Planowania MateriałowegoMiejsce pracy: Piaseczno, Grodzisk Mazowiecki
Kluczowe obowiązki:
  • Zapewnienie dostępności materiałów (surowców, opakowań, półfabrykatów) do procesu produkcji : harmonogramowanie dostaw, dbałość o jakosć dostaw (OTIF)
  • Optymalizacja i doskonalenie procesów oraz narzędzi w obszarze planowania materiałowego (MRP), zamówień i wywołań składników do produkcji.
  • Utrzymywanie optymalnej struktury i wartości zapasów materiałów w ramach swoich odpowiedzialności.
  • Optymalizacja kosztów łańcucha dostaw materiałów.
  • Doskonalenie operacyjnej współpracy z dostawcami z całego świata.
  • Wspieranie kluczowych dla fabryki wskaźnikow, m.in.: CSL, PSL

Cechy Idealnego Kandydata:
  • Absolwenci kierunków: zarządzanie, logistyka, finanse, ekonomia, oraz pokrewne.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Znajomość procesów planistycznych i logistycznych w obszarze łańcucha dostaw.
  • Wysokie umiejętności analizy danych, przewidywania wpływów, łączenia faktów.
  • Kompetencje w zakresie optymalizacji procesów, organizacji pracy.
  • Komunikatywność, otwartość, decyzyjność, samodzielność w działaniu.

Nasz Klient oferuje:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Dodatkowe benefity pozapłacowe.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Perspektywę rozwoju i możliwość kariery w firmie o stabilnej pozycji na rynku.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.