Starszy Specjalista ds. utrzymania systemów Track&Trace

Michael Page

Warsaw, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko ds. utrzymania systemów Track&Trace.

Osoba ta będzie odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie systemów informatycznych wchodzących w skład systemu Track & Trace, a także za spójność i zgodność danych z wymaganiami dla produkowanych wyrobów

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy osoby, która we współpracy z dostawcami zewnętrznymi obejmie opieke nad systemami Track&Trace.

Opis stanowiska

  • Udział we wdrażaniu nowych systemów informatycznych oraz nadzór nad przebiegiem wdrożenia, jak również administrowanie wdrożonych systemów informatycznych (testowanie nowego oprogramowania, testowanie nowego sprzętu oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji technicznej);
  • Wsparcie, diagnozowanie, rejestrowanie i rozwiązywanie problemów zgłoszonych przez użytkowników systemów;
  • Przeprowadzanie przeglądów baz danych pod kątem zgodności/poprawności danych.
  • Aktywna weryfikacja zgodność krytycznych danych w podległych systemach i reagowanie w razie niezgodności
  • Współpraca z wewnętrznym działem IT
  • Ścisłą współpraca oraz koordynacja działań z suportem dostawców oprogramowania i rozwiązań systemowych
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci i systemów zgodnie z polityką firmy
  • Koordynacja prac związanych z utrzymaniem systemów

Profil kandydata

  • Wykształceniewyższe, techniczne
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Zrozumienie procesów produkcyjnych, magazynowych, łańcucha dostaw
  • Rozumienie działania API pod kątem integracji systemów
  • Podstawowa wiedza z zakresu sieci komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz przyswajania nowych technologii
  • Umiejętność koordynowania testów
  • Mile widziane doświadczenie z systemami Track&Trace oraz podstawowa znajomość relacyjnych baz danych/SQL
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy rozwiązaniach integracyjnych

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Samodzielne stanownisko z dużą niezależnością w działaniu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów, w tym pakiet premiowy
  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Warsaw
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page