Starszy specjalista ds. marketingu

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-19-61676

Wraz z naszym Klientem budujemy nową jednostkę w Katowicach. Centrum biznesowe dedykowane będzie obsłudze szerokiego spektrum procesów włączając: marketing, księgowość, IT, wsparcie administracyjne.

W związku z rozwojem międzynarodowych struktur działu marketingu poszukujemy osób na stanowisko:

Starszego specjalisty ds. marketingu

(100% pracy zdalnej), docelowo praca w centrum Katowic.

Zakres obowiązków:
- współtworzenie i realizacja strategii marketingowej,
- zarządzanie produktami na rynku europejskim,
- wsparcie dla Managera w koordynacji pracy zespołu marketingowego,
- tworzenie materiałów komunikacyjnych.
- przygotowywanie analiz, prezentacji oraz monitorowanie rynku

Wymagania:
- min. 5 – letnie doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu (zarządzanie produktami, koordynacja projektów),
- preferowane doświadczenie w firmach produkcyjnych/dystrybucyjnych z obszaru motoryzacyjnego, elektrycznego, hydraulicznego lub pokrewne,
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. poziom B2 – warunek konieczny),
- preferowane wykształcenie wyższe,
- samodzielność i inicjatywność w działaniu,
- wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne, analityczne oraz organizacyjne.

Korzyści:
- szansa dołączenia do nowo tworzonych struktur centrum biznesowego,
- samodzielne stanowisko z możliwością realizowania swojego potencjału,
- realna możliwość rozwoju zawodowego wraz ze wzrostem organizacji,
- szeroka ekspozycja na kontakty międzynarodowe,
- konkurencyjne wynagrodzenie,
- stabilność zatrudnienia w firmie będącej liderem w swojej branży.

Ostatnia aktualizacja:
13/06/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management