ManpowerGroup Sp. z o.o.

Starszy Specjalista ds. Logistyki Magazynowej

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki, Chlebnia, Natolin, Błonie, Brwinów, Milanówek, Chylice, Wólka Grodziska

Zadania:

  • Przygotowanie planu szkolenia oraz materiałów szkoleniowych
  • Odpowiedzialność za przetestowanie systemu przed wdrożeniem
  • Weryfikowanie, czy użytkownicy pracują w systemie zgodnie z rutynami i reagowanie na nieprawidłowości
  • Monitorowanie procesów produkcji
  • Odnajdywanie nieprawidłowości w pracy systemu oraz błędów użytkowników
  • Proponowanie ulepszeń systemu, zwiększenia efektywności produkcji
  • Ciągły kontakt serwisem systemu w celu zgłaszania usterek (tzw. incydentów)
  • Pełnienie funkcji osoby kontaktowej w magazynie w razie jakichkolwiek problemów z systemem

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w analizie danych, w tym liczbowych
  • Mile widziane doświadczenie w pracy z systemami magazynowymi
  • Otwartość na pracę w systemie 3 - zmianowym
  • Zaawansowana znajomość Microsoft Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne oraz interpersonalne
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • Umiejętność przekazywania wiedzy, nastawienie na pracę zespołową
  • Umiejętność rozwiązywania problemów

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z Pracodawcą
  • Zniżka pracownicza na zakupy w całej sieci
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Prywatna opiekę medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku

Oferta dotyczy pracy stałej.

Miejsce pracy: okolice Grodziska Mazowieckiego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy