Starszy Specjalista ds. Kadr i Płac

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
Starszy Specjalista ds. Kadr i PłacMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wsparcie pracowników SSC i części firmy produkcyjnej w procesach kadrowo-płacowych
  • Naliczanie płac, prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • Obsługa kadrowo-płacowa zleceniobiorców, w tym sporządzanie list płac
  • Prowadzenie danych pracowniczych w aktach osobowych i systemie kadrowo-płacowym
  • Współpraca i przygotowywanie raportów, zestawień i analiz na potrzeby innych działów Spółki oraz instytucji zewnętrznych (ZUS, US, GUS, FRON)
  • Rozliczanie czasu pracy pracowników
  • Dbałość o przestrzeganie wewnętrznych zasad i procedur w zakresie realizacji polityki HR

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku kadrowo-płacowym (mile widziane w firmie produkcyjnej lub SSC)
  • Praktyczna znajomość polskich przepisów kadrowo-płacowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2)
  • Doskonała znajomość Ms Excell
  • Praktyczna znajomość systemów kadrowo-płacowych
  • Samodzielność w działaniu
  • Nastawienie na realizację celów
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • 70% pracy w Krakowie, 30% pracy w Skawinie

Oferujemy:

  • Długoterminową pozycję w dziale personalnym
  • Pracę w stabilnej firmie, w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet dodatkowych świadczeń
  • Możliwość rozwoju osobistego i szkoleń branżowych
  • Możliwość udziału w transformacji funkcji HR w oddziałach firmy w Polsce
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.