Starszy Specjalista ds. HR i Employer Brandingu

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer Referencyjny: HREB/O/2019

Miejsce pracy: Warszawa Mokotów

Zakres obowiązków:

• Realizacja projektów z zakresu twardego i miękkiego HR;

• Udział w procesie zatrudnienia oraz onboardingu nowych pracowników;

• Koordynowanie procesów rekrutacji oraz współpraca z dostawcami usług HR (agencje rekrutacyjne i zatrudnienia, firmy doradcze);

• Współtworzenie i wdrażanie wewnętrznej i zewnętrznej komunikacji Employer Branding;

• Przygotowywanie materiałów online i offline budujących wizerunek firmy jako pracodawcy

• Tworzenie kampanii rekrutacyjnych i wizerunkowych z obszaru EB dla wybranych grup docelowych;

• Kreowanie, testowanie i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań z zakresu EB

• Współpraca ze szkołami technicznymi, organizacjami i mediami studenckimi, uczelniami wyższymi oraz biurami karier (promocja, rekrutacja);

• Przygotowywanie analiz dot. wskaźników HR, prowadzenie i aktualizacja baz danych;

• Wsparcie procesu budżetowania i kontroli kosztów personalnych.

Oczekujemy:

• Co najmniej 5-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;

• Doświadczenia w prowadzeniu projektów z zakresu budowania marki pracodawcy;

• Umiejętności tworzenia i wdrażania strategii Employer Branding;

• Kreatywności w działaniu, umiejętności poszukiwania i wdrażania nowych rozwiązań;

• Bardzo dobrych umiejętności komunikacji oraz współpracy z klientem wewnętrznym;

• Samodzielności oraz zaangażowania w powierzone obowiązki;

• Dobrej znajomości języka angielskiego;

• Dobrej znajomości MS Office (Excel, Power Point, Word);

• Mile widziana znajomość systemu Workday.

Oferujemy:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

• Atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. opieka medyczna, karta sportowa, lekcje j. angielskiego, bony świąteczne, szkolenia);

• Szeroki zakres obowiązków umożliwiający rozwój i zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach HR;

• Pracę przy realizacji ciekawych projektów, również w zespołach interdyscyplinarnych;

• Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji;

• Bardzo przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole doświadczonych specjalistów.

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.