Starszy Prawnik

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1170446

Zakres obowiązków:

  • Obsługa prawna kontraktów budowlanych
  • Przygotowanie zapisów umów zawieranych z dostawcami, usługodawcami oraz podwykonawcami,
  • Negocjowanie umów, szacowanie ryzyka, przygotowanie dokumentacji (dowodów) do spraw sądowych oraz spraw z zakresu prawa zamówień publicznych,
  • Zabezpieczenie umów od strony formalno-prawnej,
  • Przygotowywanie korespondencji z podwykonawcami,
  • Bieżąca weryfikacja zgodności zapisów umów z warunkami kontraktu zawartego pomiędzy GW a Zamawiającym,
  • Rejestracja umów w systemie informatycznym,
  • Prowadzenie korespondencji dotyczącej procesu zawierania umów oraz korespondencji z podwykonawcami w trakcie realizacji Umów.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku Prawo,
  • Min. 4 – letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Znajomość prawa budowlanego, cywilnego oraz zamówień publicznych,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
  • Samodzielność oraz inicjatywa w działaniu,
  • Dojrzałość biznesowa, asertywność,
  • Umiejętność bycia partnerem dla biznesu.

Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (pełny etat),
  • Możliwość udziału w ciekawych, rozwojowych projektach,
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa
  • Dobra atmosfera pracy

Osoby zainteresowane, zapraszam do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland