Opis stanowiska pracy

• Prowadzenie ksiąg rachunkowych zgodnie z przepisami,
• Bieżąca kontrola poprawności zapisów w rejestrach VAT oraz sporządzanie
deklaracji VAT,
• Sporządzanie deklaracji CIT,
• Sporządzanie okresowych i rocznych sprawozdań finansowych,
• Weryfikacja i księgowanie dokumentów (polskich i zagranicznych),
• Przygotowywanie deklaracji GUS,
• Przygotowywanie deklaracji ZUS,
• Sporządzanie listy płac.

Wymagania

• Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości;
• Znajomość programu CDN Optima;
• Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego;
• Komunikatywność, dokładność i dobra organizacja pracy;
• wykształcenie wyższe mile widziane.

Oferujemy:
• Samodzielne stanowisko;
• Zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu w oparciu o umowę o pracę;
• Odpowiednie wynagrodzenie, adekwatne do kwalifikacji i realizacji zadań;
• Możliwość rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

WL Accountancy to dynamicznie rozwijające się biuro rachunkowe. Specjali... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca HR / Kadry / Rekrutacja