Starszy księgowy z możliwością awansu

Kraków, małopolskie

Hexo Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

CZEGO OCZEKUJEMY:

  • 5 letniego doświadczenia w prowadzeniu ksiąg rachunkowych, w tym umiejętności w zakresie sporządzania sprawozdań finansowych
  • Praktycznej znajomości prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości
  • Umiejętności samodzielnego rozwiązywania problemów podatkowych
  • Umiejętności organizacyjnych, kreatywności i otwartości we współpracy z ludźmi
  • Wysokiej kultury osobistej i znajomości zasad obsługi klienta biznesowego
  • Znajomość obsługi programu Enova będzie dodatkowym atutem

Wymagania

CO OFERUJEMY:

  • Możliwość nauki i dalszego rozwoju w zakresie pełnej księgowości, jako znaczący członek zespołu
  • Pakiet szkoleń zawodowych i biznesowych
  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie odzwierciedlające wiedzę, umiejętności i doświadczenie
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole
  • Dużą samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków i możliwość wpływu na rozwój firmy
  • Równowagę między życiem prywatnym i zawodowym

Jesteśmy zespołem, którego działalność opiera się na doświadczeniu, wiedzy i pełnym... zaangażowaniu przy realizacji powierzonych nam zadań. Świadcząc nasze usługi staramy się zapewnić nową jakość obsługi księgowej. Zrywamy z wizerunkiem tradycyjnego księgowego, proponujemy kompleksowe doradztwo w zakresie rozwoju biznesu. Każdego naszego klienta traktujemy indywidualnie, a proponowane rozwiązania są wynikiem wcześniejszej, wnikliwej analizy jego potrzeb.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Finanse , Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa