Starszy Inżynier Elektronik ds. Bezpieczeństwa Produktu

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-10-60367

Wraz z naszym Klientem, międzynarodową firmą produkcyjną z branży automatyki przemysłowej, poszukujemy osoby, która obejmie samodzielne stanowisko w nowym zespole: Starszy Inżynier ds. bezpieczeństwa produktu (obszar elektroniki).

Zakres obowiązków:
- Projektowanie schematów oraz układów PCB w programach CAD
- Programowanie i debugowanie z wykorzystaniem IDE
- Rozwiązywanie problemów i przeprowadzania analizy przyczyn źródłowych dla obwodów analogowych i cyfrowych
- Współpraca z Dostawcami (pod kątem zgodności produktowej)
- Ścisła współpraca z innymi działami firmy w strukturze R&D

Wymagania:
- Doświadczenie w projektowaniu systemów wbudowanych, wprowadzaniu schematów, symulacji obwodów elektronicznych, opracowywaniu płytek prototypowych, walidacji produktów i projektowaniu elektroniki.
- Umiejętność programowania niskopoziomowego (C, C++)
- Znajomość programów CAD (projektowanie PCB)
- Wyksztalcenie techniczne kierunkowe
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację
- Dodatkowym autem będzie znajomość: PSpice, IAR Development Environment, Git VCS

Korzyści:
- Pełne wdrożenie z obszaru certyfikowania produktów
- Bardzo ciekawa pod względem rozwojowym oferta dla osób, które chcą mieć kontakt z najnowocześniejszymi technologiami i rozwiązaniami z obszaru automatyzacji procesów przemysłowych
- Możliwość uczestniczenia w budowaniu nowego zespołu w strukturach firmy
- Możliwość pracy w systemie home-office (w określonym wymiarze dni)
- Bogaty pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport, premie roczne, dofinansowanie do posiłków, kursy językowe
- Bogaty pakiet specjalistycznych szkoleń w Polsce i za granicą
- Stała możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Energetyka , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Inżynieria