Starszy Inżynier ds. projektów inwestycyjnych

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukujemy kandydata na stanowisko Project Managera w obszarze inwestycji. Preferowane doświadczenie w obszarze zarządzania projektami inwestycyjnymi w branży FMCG w międzynarodowych organizacjach.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja z sektora FMCG. W związku z nowymi inwestycjami poszukujemy osoby na stanowisko Starszego Inżyniera ds. inwestycji. Zakład produkcyjny zlokalizowany jest w woj.mazowieckim.

Opis stanowiska

  • Prowadzenie projektów inwestycyjnych związanych z rozwojem transferami lini, produktów i procesów technologicznych
  • Tworzenie harmonogramów projektów
  • Poszukiwanie rozwiązań technologicznych dla zakładu produkcyjnego
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z innymi działami firmy

Profil kandydata

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Minimum 4-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze prowadzenia projektów inwestycyjnych w zakładzie produkcyjnym
  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowych strukturach/ zespołach projektowych
  • Praktyczne doświadczenie we tworzeniu harmonogramów, planów projektów
  • Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Rolę pełną wyzwań w dynamicznej organizacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności
  • Stabilne zatrudnienie oraz pakiet dodatkowych benefitów
  • Premie roczną uzależnioną od realizacji celów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page