Sprzedawaj w cc ze stawką nawet 25/zł netto za godzinę

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Szukamy osób z doświadczeniem w sprzedaży, jak i bez, dla nas liczy się Twoja motywacja do pracy i chęć rozwoju w sprzedaży. Jesteśmy call center działającym na rynku polskim, jak i rynkach zagranicznych. Aktualnie szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu i wesprze nasze działania w sprzedaży właśnie na rynku polskim. Działamy w branży zdrowia/urody. Klientom oferujemy naturalne suplementy i kosmetyki.

Zadania na stanowisku konsultanta:

  • telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi
  • obsługa połączeń przychodzących i wychodzących
  • aktywna dosprzedaż produktów
  • uzupełnianie bazy danych po kontakcie z klientem

Oferujemy:

  • wynagrodzenie w postaci podstawy i prowizji (łącznie ok. 4000 netto)
  • pracę w godz. 8-16 ( pełny etat, 5 zmian w miesiącu popołudniowych w godz. 12-20, 1 sobota w miesiącu jest pracująca)
  • pracę w biurze przy Rondzie Czyżyńskim w Krakowie
  • szkolenia wdrożeniowe jak i w trakcie pracy
  • umowę zlecenie lub B2B (pokrywamy koszt prowadzonej działalności)
  • dofinansowanie do karty Multisport

Jeśli czujesz, że sprzedaż to jest to, w czym chciałbyś się rozwijać, koniecznie wyślij nam swoje cv !

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".